top of page

הרצאה במשרדי Google

ההרצאות של רועי - בדיוק מה שאתם צריכים.

הרצאות מעניינות לעובדים, לאנשי חינוך ולעסקים

אם אתם מחפשים תוכן איכותי ומבדר לאירוע או לכנס שאתם מארגנים, הגעתם למקום הנכון. אל תתנו למילה "הרצאה" להרתיע אתכם. כשמדובר ברועי, תמיד יהיה מעניין, חדשני ובשיתוף הקהל. רועי מציג בהתלהבות ובהעמקה מגוון נושאים מרתקים. הוא משלב סיפורים מדהימים, מחקרים פורצי דרך והדגמות מאלפות של יכולות המוח האנושי. חלק מהנושאים נסקרים בספרו "ראש גדול". רוצים לקרוא? הקליקו על תמונת הספר מימין ותקבלו אותו במתנה למחשב. אם תרצו לראות עוד, תוכלו לבקר באתר ההרצאות המלא שלנו בהקלקה כאן. באתר תתרשמו מכל ההרצאות שיש לרועי להציע. כדאי לכם להתעדכן מדי כמה חודשים, כי תמיד יש הרצאות חדשות. אם אתם צריכים הרצאה בנושא מסוים שתתאים לאירוע שלכם, רועי ישמח לבנות לכם אותה במיוחד. לפרטים נוספים התקשרו לרועי (הטלפון בכותרת) או שלחו מייל בהקלקה כאן. לצפיה בלקוחות ממליצים הקליקו כאן.

מצוינות לפי יוזביץ'

ההרצאה המבוקשת ביותר בחברות היי-טק, סטארט-אפ ומוסדות אקדמיים. כל מי שמארגן אירוע או כנס ורוצה לשפר את המצוינות של המשתתפים בו - חייב את ההרצאה הזאת. רועי הוא אומן במה סוחף ומשכנע. המחקר העצמאי שלו עוסק ביכולות של המוח האנושי, עם דגש על יצירתיות ומיומנויות למידה. רועי מדבר בתור דוקטורנט מצטיין, בתור חוקר נלהב, יזם צעיר וגם... בתור קורא מחשבות. מאה אחוז לקוחות מרוצים כבר אמרנו? אז התכוונו לזה. הזמינו את ההרצאה המעולה הזאת והאירוע שלכם כבר מוצלח.

 

משך ההרצאה כשעה וחצי.

 

האירועים המתאימים להרצאה הם:

 • כנסים מקצועיים, ימי עיון והשלתמויות

 • ערב גיבוש לצוות (כולל שיתוף הקהל)

 • ערב לאנשי חינוך (לא מתאים למורים)

 • כנס משתחררים מצה"ל

 • ימי עיון לסטודנטים

קיימת גרסה של ההרצאה המיועדת לתכניות מצוינות של תלמידי תיכון לקראת בגרות. ההרצאה בהמלצת מכון "ברנקו וייס". פנו אל רועי למידע נוסף 052-4499814.

שיפור מכירות

השוק מוצף בהרצאות לשיפור מכירות. אז למה לקחת דווקא את רועי? הייחודיות של רועי היא בהשכלה הנרחבת שלו וביכולות הבידור שלו. הוא שובה את הקהל בקסמיו (פשוטו כמשמעו) ואז מעשיר אותם בידע הבלתי רגיל שלו. מחקרים בנושאי מכירות שהיו חדשניים בשנה שעברה הם מיותרים היום. העולם הולך ומתפתח, משתנה ומפתיע את כולנו. תנו לרועי לרתק את הקהל עם מידע שימושי, חדשני ורלוונטי לעולם הטכנולוגי. מכירות בעידן החדש.

 

ניתן לבחור בין הרצאה בת שעה לבין סדנה בת 4 שעות.

 

האירועים המתאימים להרצאה הם:

 • כנסים מקצועיים

 • ימי עיון

 • השתלמויות לוועדי עובדים

 

 

הכסף כמוטיבציה

הרצאה מעולה למגוון רחב של קהלים.

איך נכון להשתמש בתמריצים כספיים כדי להניע את הסובבים אותנו לפעולה? מה יש למחקרים החדשים ביותר לספר לנו בנושא? התשובות מפתיעות ומעשירות בצורה בלתי רגילה. ניתן ליישם את המסקנות מההרצאה לגבי תחומי חיים נרחבים, החל מיחסי עבודה ועד לזוגיות.

 

הלקוחות שלנו נהנים לשבץ את ההרצאה באירועים כגון:

 • ערבי גיבוש לעובדים

 • כנסים מקצועיים

 • חוגי בית

 • ערבי הוקרה למתנדבים

 • ימי עיון והשתלמויות לוועדים

 

רועי_יוזביץ_היפנוזה.jpg
הרצאה מעניינת לעובדים.png
מופע טלפתיה הרצאה משמעות הכסף כמוטיבציה.jpg
הרצאה להיי טק.png
הספר ראש גדול רועי יוזביץ מומלץ מופע בידור טלפתיה הרצאה.JPG
שיתוף הקהל בהרצאה חווייתית מומלצת.jpg
הרצאה מעניינת לעובדים משמעות הכסף כמוטיבציה.jpg
הרצאה מעניינת לעובדים יוזביץ טלפתיה מופע בידור.jpg
הרצאה מומלצת לעובדים.png
ספרים_יוזביץ_קריאת_מחשבות.jpg
הרצאה מעניינת לעובדים משמעות הכסף כמוטיבציה.png
הרצאה בנושא מיקור חוץ.png
מופע טלפתיה בידור מומלץ רועי יוזביץ.jpg
רועי_יוזביץ_כנס_מאזינים_רן_לוי_עושים_היסטוריה_3.jpg
הרצאה מעניינת לעובדים יוזביץ.jpg
הרצאה מעניינת לעובדים יוזביץ רועי.jpg
שיתוף הקהל במופע מדהים.jpg
הרצאה להיי טק מומלצת רועי יוזביץ.jpg
הרצאה מומלצת לעובדים רועי יוזביץ.jpg

פנייתך נקלטה. נחזור אליך בהקדם עם מידע לגבי ההרצאות. תודה.

למה ללמוד הנדסת חשמל?

הרצאה מותאמת אישית ללקוח, בהזמנה מיוחדת

בהרצאה הזאת, רועי יוזביץ' מפתיע את הקהל כמו שהוא אוהב. הוא אומר שאין שום סיבה ללמוד הנדסת חשמל. כמובן שיש פה טוויסט, כי הלקוח שילם בשביל מסר אחר לגמרי והלקוח תמיד צודק. רועי הוא דוקטורנט בהנדסת אלקטרוניקה (חשמל) ומרצה בקורסים שונים בתחום.

.

 

הרצאה מרתקת - בנים כושלים לאבות דגולים

הרצאה שניתנה במסגרת קורס פילוסופיה באוניברסיטת אריאל

הרצאה בעלת גוון תורני פילוסופי. הוזמנה על ידי ראש החוג על מנת להעשיר את הסטודנטים ברעיונות המתאימים לנושאי הלימוד בקורס. צפו בסרטון ונשמח לשמוע מה דעתכם על ההרצאה. ניתן להזמין אצל רועי הרצאות מותאמות אישית ללקוח, לפי הצרכים והנושאים הרלוונטיים לו. התקשרו לפרטים נוספים: 052-4499814 או למשרד: 052-4737159

.

 

קורס אוניברסיטאי שלם - מכטרוניקה

הקורס ניתן באוניברסיטת אריאל במשך שנתיים

רועי מיישם שיטות ותיאוריות חדשניות מעולם הלמידה והחשיבה האנושית כדי להביא את הסטודנטים לרמות גבוהות של ביצועים. כל מה שהוא יודע לגבי הישגיות, מוטיבציה והמוח האנושי - מיושם הלכה למעשה במהלך הקורס.

.

 

קורס מיקרובקרים

תצוגת פרוייקטי הסיום של הקורס

בואו לשמוע מה יש לסטודנטים של רועי לספר על הקורס המדהים הזה. אחד הקורסים המעניינים והמצוינים של אוניברסיטת אריאל. לומדים בו סטודנטים במחלקה להנדסת מכונות כדי לקבל הכשרה בתכנות מיקרו-מעבדים. כל זאת במטרה לשכלל את היצירות שלהם ולתת להם "לב ונשמה".

 

bottom of page