top of page

מפגשים חווייתיים לצעירים ונוער

הסתדרות המורים ממליצה על הסדנאות וההרצאות של רועי יוזביץ לעידוד מצוינות טכנולוגית
המלצה על מפגש מצויינות טכנולוגית ברנקו וייס
מפגש עידוד מצויינות טכנולוגית של רועי יוזביץ המלצה של משרד החינוך
תכנית לקידום מצויינות טכנולוגית רועי יוזביץ מפגש המלצה של עתידים
סדנת מצויינות לנוער רועי יוזביץ המלצה טכניון
המלצה על הרצאת מוטיבציה למצויינות מוסד

מה כולל מפגש?

בין לקוחותינו

לפרטים נוספים פנו אלינו:
office@yozevitch.com

3 שעות של טכנולוגיה מלהיבה
והרצאת-חווייה מעוררת השראה
אם חשוב לכם לעודד את התלמידים שלכם למצויינות טכנולוגית, כדאי שתארגנו להם כינוס שיתבסס על המפגשים והסדנאות של רועי יוזביץ'. אנו מציעים פעילות של עמדות חדשנות טכנולוגית-מחקרית, סדנה בנושא יצירתיות, הרצאה חווייתית על מהפכת ההשכלה באינטרנט ומפגש בנושא כישורי למידה איכותיים לעולם העתיד. מפגש כולל בדרך כלל שעתיים של עמדות טכנולוגיה ושעה של סדנה או הרצאה. ניתן ליצור שילובים שונים, לפי צרכי האירוע והמסרים החשובים לכם. תוכלו לקבל התאמה מדוייקת למה שאתם זקוקים לו. באפשרותכם להזמין מאתנו את העמדות הטכנולוגיות בלבד, או לחלופין, להאריך את משך הסדנה פי 3, כך שמשך האירוע יכול להגיע ל- 5 שעות בסך הכל. 
נשמח לתת פרטים נוספים במייל office@yozevitch.com

מעניין אותך לשמוע על נושאים נוספים?

סדנאות

תכנות

יזמות

עתידנית

עידוד

מצוינות

מתמטיקה

ואנגלית

יום כיף

טכנולוגי

לימודים

באינטרנט

 

עמדות טכנולוגיה ומחקר אקדמי

ברחבה המרכזית של המפגש יוצבו עמדות טכנולוגיות, אותן מפעילים מהנדסים מומחים במיצגים שונים. המשתתפים במפגש זוכים לחוויה מאלפת הפורשת בפניהם מגוון מרתק של טכנולוגיות חדישות משולבות במחקר מדעי והנדסי מהמתקדמים בעולם. המפעילים מאפשרים למשתתפים להתנסות בפיתוחים המרשימים והמרגשים, כדי שיוכלו לחוות מהי התלהבות טכנולוגית מחקרית. המשתתפים שומעים מהמהנדסים שלנו הסברים על המוצגים ומקבלים מהם תשובות לכל שאלה.


משך הפעילות כשעתיים.

 

עמדות אפשריות לדוגמה

התמונות והסרטים משמשים להמחשה בלבד, על מנת להדגים את האופציות המבוקשות בדרך כלל. המיצגים והתחנות משתנים לפי התקדמות הפיתוחים המדעיים והמחקריים של המעבדות שלנו.

מדפסת תלת-ממדית

עכשיו שכולנו שמענו עליהן, הגיע הזמן להתנסות בהדפסה תלת ממדית באופן אישי. האפשרות להפוך קובץ הדמייה ממוחשבת לחפץ ממשי - היא מדהימה. במהלך המפגש, המשתתפים יוכלו לקבל הזדמנות לצפות בתהליך המרתק הזה, כולל הסברים מלומדים ותשובות לכל שאלה.

עידוד מצויינות טכנולוגית עמדות טכנולוגיה פתיח
עידוד מצויינות טכנולוגית לבני נוער מדפסת תלת ממדית

עמדת מציאות מדומה

בואו לגלות איך סמארטפון יכול להפוך למחשב המסייע ליצירת מציאות מדומה. המשקפיים המיוחדים מתממשקים לחיישנים בסמארטפון כדי לחזק את תחושת המציאות של המרכיב אותם. נציג למשתתפים במפגש מגוון עצום של סימולציות, כך שכמעט כל אחד יחווה מציאות מדומה אישית ומיוחדת. את הסימולציות הפקנו במעבדות שלנו.

עידוד מצויינות טכנולוגית עמדת מציאות מדומה רועי יוזביץ

שליטה על רובוט ממוחשב

המשתתפים מקבלים שליטה על אנימציה ממוחשבת של רובוט, ידיים מרחפות וחפצים שונים. כל זה, בלי להתחבר לשום מכשיר ובלי לחבוש שום קסדה. רק מנופפים בידיים חשופות - ורואים איך הקסם קורה. מדהים. הקליקו על הסרטון כדי לקבל המחשה.

עידוד מצויינות טכנולוגית שליטה על רובוט ממוחשב רועי יוזביץ

הפעלת כלי רכב אוטונומי

חלמתם על מכונית שמסיעה אתכם ללא נהג לכל מקום? הנה ההתחלה שלה, ממש אצלכם בכף היד. אנו מציעים מגוון רכבים אוטונומיים, המסוגלים להתמצא במרחב, להתגבר על מכשולים ולנווט ליעד - בעצמם. את הרכבים אנו מתכננים, מתכנתים ומרכיבים במעבדות שלנו.

ניתן להזמין עמדות נוספות, לפי רצונכם

דוגמאות לעמדות נוספות:

  • רחפנים מותאמים לצרכים שונים

  • קורא מחשבות קסום

  • רובוטים קטנים מיוחדים

  • גולגות מדברת

  • דג מרחף (כמו בסרטון שמופיע למטה)

נשמח לפנייתכם בטופס או במייל yozevitch@gmail.com

שליטה על המחשב דרך גלי המוח בלבד

המחשב האישי הופך לקורא מחשבות. מכשיר מיוחד שהותאם לשימוש על ידי המהנדסים היצירתיים שלנו, נחבש על ידי המשתתפים והם מפעילים את התכנה שלנו באמצעות גלי המוח שלהם. החווייה מפליאה, ייחודית ומותירה רושם בל יתואר על התלמידים המתנסים בה.

לפרטים נוספים פנו אלינו:
office@yozevitch.com

עידוד מצויינות טכנולוגית כלי רכב אוטונומיים
עידוד מצויינות טכנולוגית בבני נוער, שליטה על מחשב באמצעות גלי מוח
הרצאת מוטיבציה למצויינות רועי יוזביץ

קטע מתוך ההרצאה

המלצות על ההרצאה

המלצות לגבי ההרצאה "ראש גדול" מאנשי חינוך.

"הייתה פה הרצאה מהממת, מאלפת. תודה רבה"

"הוא לא רק אומן טלפתיה, הוא מדבר הרבה על החשיבה, על איך לעשות את הבלתי אפשרי".

"הרצאה שופעת חכמה וידע".

הרצאת מוטיבציה למצויינות

העניקו לתלמידים שלכם חווייה מעצימה המעודדת מיצוי הפוטנציאל הלימודי שלהם. ההרצאה מותאמת אישית לצרכים ולדרישות שלכם, המחנכים, המכירים את המשתתפים ואת התכנים החשובים להדגשה בפניהם.

המרצה הוא רועי יוזביץ' - דוקטורנט להנדסת אלקטרוניקה, חוקר במרכז לננו-לוויינים באוניברסיטת אריאל ומחבר ספרים רבי-מכר המומלצים על ידי חתני פרס נובל. יש לרועי ניסיון עצום של 12 שנים בהעברת הרצאות וסדנאות לבני נוער מכל סוגי הצרכים, אך בעיקר למשתתפי תכניות מצטיינים והכנה לעתודה אקדמית.

התלמידים בקהל של רועי זוכים לחוויה יוצאת דופן, מפני שהוא מעביר להם במקביל לתכנים הלימודיים גם קטעי בידור מדהימים. רועי הוא גם אומן במה ייחודי המופיע ברחבי העולם במופע על-חושי מבדר ומומלץ. השילוב הבלתי צפוי בין איש אקדמיה לבין בדרן מקצועי הוא סוד הקסם של הצלחת הסדנאות וההרצאות שלו. התלמידים מצפים לשמוע הרצאה "יבשה", אך נדהמים לגלות שהם למעשה בתוך מופע בידור שלא ישכחו למשך זמן רב. כך המסרים שחשובים לכם כמחנכים מתקבלים ברצון ובהנאה.

לקבלת פרטים נוספים פנו אלינו:
office@yozevitch.com

סדנה ללמידה איכותית

אנחנו רוצים להכשיר את הילדים לקראת העתיד, זה התפקיד שלנו כמחנכים. אבל מה עושים כשהעתיד הזה כל כך לא ברור ולא ידוע? באילו כלים נוכל לצייד את התלמידים שלנו כך שנבטיח את עתידם הכלכלי והמקצועי?

התשובה: עלינו להעניק להם מיומנויות ללמידה עצמאית איכותית. במסגרת בית הספר, מטבע הדברים, יש לתלמידים  אפשרות מוגבלת בלבד לחוות למידה עצמאית אמיתית. הם לא מיומנים בה ולא רגילים בה, ודווקא זאת הלמידה להם הם זקוקים כדי להסתדר בעולם הלא מוכר והמשתנה בלי הרף. הסדנה נוצרה במקביל לכתיבת ספרו השני של רועי, "מהפכת ההשכלה (ולמה אנחנו חייבים להצטרף)". הספר דן בכישורי הלמידה והחשיבה של דור העתיד, תוך התייחסות ללימודים באינטרנט, חשיבה ממוקדת, למידה גמישה ועצמאית, התמודדות עם קשיים ועוד נושאים רבים וחשובים.

בסדנה, הנמשכת בין שעה לשלוש שעות, רועי נותן בחינה ממעוף הציפור של הנושאים הללו, תוך נתינת מוטיבציה לשומעיו להתקדם ולהשתפר בלימודיהם. רועי מדגיש את החשיבות העצומה של התאמה מתמדת של הידע שלנו לצרכי השוק והטכנולוגיה. הקליקו על הסרט משמאל לשמיעת קטע מתוך הסדנה שהעביר בהיכל התרבות של פתח תקווה.

מהפכת ההשכלה סדנה ללמידה איכותית רועי יוזביץ מצויינות טכנולוגית

קטע מתוך הסדנה

רועי יוזביץ' הוא אומן במה מעולה ואיש חינוך מומחה. ספרו הראשון, "ראש גדול - הישגיות, הנאה והבלתי אפשרי", קצר תשבחות של חתני פרס נובל ואישי חינוך ואקדמיה בכירים. את ספרו הבא רועי יוציא לאור בחודש אפריל 2016. שם הספר: "מהפכת ההשכלה (ולמה אנחנו חייבים להצטרף)". הוא עוסק בשיפור מיומנויות חשיבה ולמידה ככלי החזק ביותר להתאמה לעולם העתיד הלא ידוע. הספר נכתב בהמשך למחקר עצמאי מקיף וחדשני ולאור מחקרים חדשים ופורצי דרך מרחבי העולם. רועי מאגד בספר תובנות מאסכולות שונות כמו גם מתחומי מחקר מגוונים. הספר כולל סיפורים מעוררי השראה, טכניקות מעולות ליישום מיידי והנחייות לשינוי שיטות חשיבה שייעולותן פחותה. בסדנאות שרועי מעביר, הוא מעביר תכנים רלוונטיים ומשמעותיים לעידוד מצויינות וחשיבה איכותית.

סרטון הדגמה של קורס "מיקרו-מעבדים" של רועי יוזביץ' באוניברסיטת אריאל. הקורס הייחודי הזה משלב שני תחומי לימוד - הנדסת מכונות ותכנות שבבי מחשב. היצירות הסופיות - מדהימות. שיטת הלימוד הייחודית של רועי יישמה תיאוריות מרחיקות לכת וחדשניות מתוך המחקר העצמאי שלו. רועי סוקר את התובנות מהקורס בהרצאתו החדשה, בעקבות ספרו השני העתיד לצאת לאור בעוד מספר חודשים.

הרצאה בפני אוניברסיטת הסינגולריות ב-GOOGLE על עתיד האוניברסיטאות ועל הדרך ללמוד כל נושא במאה ה-21 - MOOCS!

קטע הסיום של ההרצאה "ראש גדול".

מה באמת מביא אותנו לרצות להיות מצוינים?

לפרטים נוספים: office@yozevitch.com

bottom of page